Reklam

Az, çoktur yaklaşımıyla, güçlü ve benzersiz markalar inşa ediyoruz. “Terzi işi çözüm” yaklaşımıyla, markanızın kimliği ve karakteri üzerine tam oturacak, şık ve iddialı tanıtım çözümleri geliştiriyoruz.

Markaların tercih edilmek için aslında tüketicilere anlatacağı çok şey var. Mecra çeşitlerinin artışı ve bu mecralardaki mesaj bombardımanı arasında bunu etkili şekilde yapmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Finar olarak markaların tanıtım çalışmalarında ajans ve reklamveren iletişimini her şeyden önemli görüyoruz.

Faaliyet raporu, kurumsal kimlik tasarımı ve halka arz kampanyaları konusunda uzmanlaşan bir ajans olarak, bu alanlarda oldukça özel ve başarılı çalışmalara imza attık. Bu çalışmalar sayesinde şirket veya holdingleri çok iyi tanıdık. Onlarla brief masalarında aynı dili konuştuk, hedef kitleleriyle de özel iletişim köprüleri kurduk. Bu birikim, brief’i doğru şekilde almak ve brief’i yönlendirmek konusunda bize önemli bir avantaj sağlıyor.

Ustaca belirlenmiş doğru bir rota sayesinde doğru varış noktasına ulaşabileceğimizi biliyor, yaratıcı çalışmalar öncesi yaratıcı strateji üzerine yoğunlaşıyoruz.

Entegre iletişim çözümlerimizle müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümleri, her türlü mecra için üretebilecek kapasitedeyiz. Talebe ve bütçeye göre yaygın ya da odaklı çözümlerle, oldukça iddialı ve etkin tanıtım yolları geliştiriyoruz.

Birlikte geliştirdiğimiz doğru mesajları, doğru zamanda, doğru hedefle, doğru yerde buluşturuyoruz.

Başlıca tanıtım çalışmalarımız:
  • Çok Mecralı Kampanya
  • Çizgi Üstü Reklam Hizmetleri
  • Çizgi Altı Reklam Hizmetleri
  • Dijital Mecralara Özel Kampanya
  • Viral Film
  • Web Sitesi ve Mikro Site Tasarımı/Uygulama
  • Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Marka Stratejisi Oluşturma
  • Marka İsim Çalışması

Halka Arz Kampanyası

Marka iletişimini aşk evliliğine benzetirsek yatırımcı iletişiminin daha çok "mantık evliliği" olduğunu söyleyebiliriz. Kendimizi, müstakbel damadın iyi yönlerini gelinin ailesine anlatan çöpçatanlar olarak görürüz.

Yatırım kararını etkileyen en önemli unsur, kuruma duyulan güven ve kurum itibarıdır. Yatırımcı, yatırım yaptığı şirketin yarın da var olacağından ve kârlılığını devam ettireceğinden emin olmak ister. Bu açıdan baktığımızda marka iletişimini aşk evliliğine benzetirsek, finansal iletişimin, özellikle de halka arz iletişiminin daha çok "mantık evliliği" olduğunu söyleyebiliriz. Kendimizi, müstakbel damadın iyi yönlerini gelinin ailesine anlatan çöpçatanlar olarak görürüz.

Bir halka arz kampanyasının başarısını etkileyen en önemli unsur, şirketi ve beklentilerini iyi anlamaktır. Ortada halka arza kadar, birçok zorluklar aşılarak yazılmış bir başarı hikayesi vardır ve bu büyüme hikayesi kendine yeni ortaklar aramaktadır.

Doğru bir ton, şirketi ve geleceğini iyi yansıtan doğru mesajlar ve analitik düşünceyi yaratıcılıkla buluşturan güçlü bir kreatif yaklaşımla hedef kitleye ulaşmak gerekir.

Kurumsal Web Siteleri

Kurumların vitrini olan web siteleri için kurumsal kimliğiniz doğrultusunda kolay erişilebilir, kolay yönetilebilir ve dikkat çekici tasarım çözümleri sunuyoruz. İmaj veya satış odaklı site ihtiyacınız ya da revizyon için buradayız.