Sürdürülebilirlik Raporu

Küresel Raporlama Girişimi’nin (GRI) 4. nesil raporlama çerçevesine uygun hem temel hem de kapsamlı düzeyde sürdürülebilirlik raporları üretiyoruz. Ayrıca raporlama sürecinin Şirket içinde kurgulanması, yönetilmesi ve verilerin sağlıklı bir şekilde oluşturulması için danışmalık hizmeti de veriyoruz.

Son yıllarda birçok kurum, Küresel Raporlama Girişimi'nin (GRI) öncülüğünde sürdürülebilirlik raporlarını kamuoyu ile paylaşmaktadır. Ekonomik, çevresel, sosyal ve yönetişim performans bilgilerinin açıklandığı bu raporlar, şirketlerin kurumsal itibarlarına da önemli bir katkı sağlamaktadır. İçerik açısından belli zorunlulukları olan sürdürülebilirlik raporları, temelde şirketlerin gelecek vizyonlarını ortaya koymaktadır.

Finar olarak bu alanda size hem danışmanlık hem de raporlama hizmeti sunabiliriz. Tüm raporlama sürecini planlar, deneyimimizle size yön gösterir, sürdürülebilirlik çalışmalarınızı yaratıcı yaklaşımlarla güçlendirebiliriz.

İçerik geliştirme ve tasarım alanındaki marifetlerimizle, raporlamada yeni bir kulvar oluşturan bu alanda da, geleceğinizi elle tutulur, gözle görülür hale getirmek için çalışırız.