Online Faaliyet Raporu

Faaliyet raporunuz için, duyarlı tasarım yaklaşımı ile akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan özgün okuma deneyimi sunan, kolay erişilir etkileyici mikro siteler inşa ediyoruz.

Neden faaliyet raporunuzun çevrimiçi bir mikro sitesi olmalı?

Çünkü, yenilikçi ve trendi bir okuma deneyimi sunar.

Çevrimiçi faaliyet raporu okura, basılı rapor estetiğinde üç boyutlu bir okuma deneyimi sunuyor. Dilerseniz bir metni okura hem okutabilir, hem dinletebilir, hem de izletebilirsiniz. Rapor okuruna, dokunmatik ekran kullanımı ve interaktif gezinme seçenekleriyle benzersiz ve yepyeni bir okuma deneyimi sunarsınız.

Çünkü, raporunuzu dünyanın her yerinden çok geniş bir kesime ulaştırır.

Cihaza duyarlı tasarlanmış çevrimiçi faaliyet raporunuzu, Android ve iOS işletim sistemi kullanan tüm mobil cihazlar aracılığıyla erişilebilir hale getirerek yüksek değerdeki ve potansiyel yatırımcılar ile diğer tüm paydaşlarınızın ilgisini çekebilir, onlara ulaşabilirsiniz.

Çünkü, faaliyet raporunuzu, kurumsal web siteniz, yatırımcı ilişkileri web siteniz, ürünleriniz ve çevrimiçi medyadaki tüm sosyal ağınızla kolayca entegre edebilirsiniz.

Çevrimiçi faaliyet raporunuzu, tüm diğer online kurumsal hizmet, ürün ve organizasyonunuzla entegre edebilirsiniz. Facebook, Twitter, Linkedin gibi tüm sosyal ağlarla anlık interaktivite sağlanabilir, kurumunuzla ilgili güncel haber ve duyuruları rapor okuruyla hızlı ve kolayca buluşturabilirsiniz.

Çünkü, raporunuzla ilgilenenleri tanımanızı sağlar.

Raporun bir alt hizmeti olarak verilen "Analytics Service" ile içeriklerin okur hareketlerini izleyebilir, hangi alanlarla daha çok ilgilendiği, dünyanın hangi bölgesinden daha çok okurunuz olduğu gibi temel bilgiler hakkında rapor alabilirsiniz.