Yatırımcı İlişkileri Mobil Uygulaması

FinarApp ile iki haftada Yatırımcı İlişkileri Mobil Uygulamanızı oluşturabiliriz. Hem Apple App Store hem de Google Play'de yayınlayabilir, tüm içeriklerini online yönetebilir, hissedarlarınız, yatırımcılarınız ve analistlerle nerede olurlarsa olsunlar daima temasta kalabilirsiniz.

Finar olarak halka açık şirketlerle yatırımcılar arasındaki iletişimi daha kaliteli ve hızlı hale getirmek için dijital trendler ışığında inovatif ürünler tasarlıyoruz. Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyan FinarApp uygulaması ile birlikte halka açık şirketler, yatırımcı ilişkileri iletişimine yönelik kendi uygulamalarını oluşturma olanağı elde etmektedir.

Müşterilerimizin kendi kurumsal kimliklerini kolaylıkla yansıtabileceği bu uygulama ile hisse performansından KAP bildirimlerine kadar istenilen tüm başlıklardaki bilgiler, uygulamayı iOS ve Android uyumlu mobil cihazlarına indiren yatırımcılara anlık olarak sunulmaktadır.

Ürün sorumluluğu yaklaşımımız çerçevesinde, FinarApp kullanan müşterilerimize 7/24 teknik destek hizmeti de sunuyoruz.

FinarApp ile ilgili daha fazla bilgi için finarapp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi

Yatırımcı ilişkileri için duyarlı tasarım yaklaşımı ile yeni nesil mikro siteler inşa ediyoruz. Projelendirme, konsept tasarım, yazılım, içerik geliştirme ve çok dilde uygulama hizmetleri ile anahtar teslim hizmet veriyoruz.

Tüm iş süreçlerinin dijitalleştiği, büyük verinin sınırları zorladığı günümüz dünyasında, doğru bilgiye ulaşmayı olanaklı kılacak "akıllı" yol haritaları hayati önem taşıyor. 24 yıldan bu yana yatırımcı ilişkileri iletişimi alanında çok sayıda projeyi hayata geçiren Finar olarak, dijital trendleri yakından takip ederek müşterilerimize, doğru içeriği en son teknolojiler ve doğru kanallarla hedefe ulaştıracak entegre bir "duyarlı tasarım" yaklaşımı sunuyor ve müşterilerimizin kurumsal itibarlarını paydaşları nezdinde en iyi şekilde yönetmelerini sağlıyoruz.

Durum tespiti yaparız.

 • Paydaş, kanal ve içerik analizi
 • Web sitesi ve mobil uygulama kıyaslaması
 • İçerik ve görsel ihtiyaçların tespiti

Değerlendirir ve planlarız.

 • Tasarım ve içerik geliştirme
 • İngilizce'ye çeviri ve editing
 • Bilginin tasarımı (infografik)
 • Etkileşimli grafik, film ve kampanyalar

Üretir ve entegre ederiz.

 • Yatırımcı İlişkileri web sitesi
 • Kurumsal web sitesi
 • Ürün ve hizmet siteleri
 • İnternet ve sosyal ağ reklam kampanyaları

Ölçer ve iyi bakarız.

 • Trafik ölçme ve değerlendirme, destek ve bakım
 • Güncelleme

Yatırımcı İlişkileri Sunumları

Şirketin yıllık performansı kadar bu performansın hissedarlara, yatırımcılara ve analistlere nasıl anlatıldığı da son derece önemlidir. Sunumlarınızı daha çekici grafikler ve görsel öğelerle yeniden tasarlıyor, çeyrekler bazında güncelleme hizmeti veriyoruz.

Halka Arz Kampanyası

Marka iletişimini aşk evliliğine benzetirsek yatırımcı iletişiminin daha çok "mantık evliliği" olduğunu söyleyebiliriz. Kendimizi, müstakbel damadın iyi yönlerini gelinin ailesine anlatan çöpçatanlar olarak görürüz.

Yatırım kararını etkileyen en önemli unsur, kuruma duyulan güven ve kurum itibarıdır. Yatırımcı, yatırım yaptığı şirketin yarın da var olacağından ve kârlılığını devam ettireceğinden emin olmak ister. Bu açıdan baktığımızda marka iletişimini aşk evliliğine benzetirsek, finansal iletişimin, özellikle de halka arz iletişiminin daha çok "mantık evliliği" olduğunu söyleyebiliriz. Kendimizi, müstakbel damadın iyi yönlerini gelinin ailesine anlatan çöpçatanlar olarak görürüz.

Bir halka arz kampanyasının başarısını etkileyen en önemli unsur, şirketi ve beklentilerini iyi anlamaktır. Ortada halka arza kadar, birçok zorluklar aşılarak yazılmış bir başarı hikayesi vardır ve bu büyüme hikayesi kendine yeni ortaklar aramaktadır.

Doğru bir ton, şirketi ve geleceğini iyi yansıtan doğru mesajlar ve analitik düşünceyi yaratıcılıkla buluşturan güçlü bir kreatif yaklaşımla hedef kitleye ulaşmak gerekir.