ÖDÜLLER

Finar Kalitesine uluslararası tescil!

Uluslararası başarılarına yeni bir halka ekleyen Finar, International Star Awards for Quality (ISAQ) seçici jürisi tarafından iletişim kategorisinde altın ödüle layık görüldü. Ajans, Türkiye'den bu ödüle layık görülen ilk iletişim şirketi oldu.

Business Initiative Directions tarafından sektörlerinde mükemmel liderlik vasfı, artan pazar payı, olumlu yönde gelişme kaydeden iş sonuçları ile birlikte sürdürülebilirlik özellikleri taşıyan öncü kurumların uluslararası iş çevrelerinde tanıtılması ve ödüllendirilmesi amacıyla her yıl düzenlenen B.I.D Kalite Ödülleri'nde (B.I.D. Quality Awards)  Finar Kurumsal,  iletişim kategorisinde altın ödüle değer görüldü.

Uluslararası iş dünyasının seçkin temsilcilerinin katılımıyla 30 Eylül 2012 tarihinde  İsviçre'nin Cenevre kentinde düzenlenen törende Finar Kurumsal adına ödülü alan Ajans Başkanı Baki Kara, Şirket'in 18'inci kuruluş yıldönümünde gelen bu ödülün, kurumsal raporlama ve iletişim alanında yakaladıkları üstün kalite standartlarının bir göstergesi olduğunu, önümüzdeki dönemde de yenilikçi ve mükemmellik odaklı projelerle sektöre yön vermeye devam edeceklerini belirtti.

Her yıl kurumsal raporlama alanında ürettiği projelerle çok sayıda ödüle layık görülen Finar Kurumsal, geçtiğimiz yıl da Türkiye adına bir ilke imza atarak TAV Havalimanları 2010 Faaliyet Raporu ile Uluslararası ARC Ödülleri'nde "Dünyanın En İyi Faaliyet Raporu" ödülünü almıştı.