Müşterilerimiz Finar’ı anlatıyor.

25 yıldır müşterilerimiz için en iyisini üretmeye çalışıyoruz. Ürettiğimiz projeler, 350’nin üzerinde uluslararası ödüle layık görüldü. İki kez “Dünyanın En İyi Kurumsal Tasarım Ajansı” seçildik. Ama bunların hiç biri, müşterilerimizden aldığımız “Elinize sağlık, çok güzel bir iş oldu” mesajından daha değerli olmadı bizim için.

"A&T Bank olarak 25. kuruluş yıl dönümünüzü kutluyoruz. Başarılarla dolu bu yolculuğun önemli bir kısmında sizlere eşlik etmek ve başardıklarınızın bizatihi şahidi olmak ayrı bir mutluluk vesilesi bizler için. Önümüzdeki dönemde, iş ortaklarınıza sunduğunuz katma değerin daha da artacağına inanıyor ve nice ‘25 yıllar’ diliyoruz."
Melis Nazlı Ateştürk
Kurumsal İletişim Müdürü
Erdem Özenci
Planlama ve Kurumsal Performans Müdürü
A&T Bank
Erdem Özenci
"İş birliğimizin ilk gününden itibaren Aksa Enerji’nin kimliğini ve değerlerini en iyi şekilde yansıtan; mükemmele ulaşmak için bizimle birlikte titizlikle ve sabırla çalışan Finar ekibi, hem Yatırımcı İlişkileri hem Kurumsal İletişim faaliyetlerimizde en değerli iş ortaklarımızdan biri oldu. Başarılarla dolu 25 yıllık bir deneyim ve daima kendini yenileyen, yaratıcı vizyonu ile sektörüne yön veren Finar, bizim için sadece bir iş ortağı değil; ekibimizin ayrılmaz bir parçası. Bizi en az bizim kadar iyi anlayan ve anlatan Finar ailesine değerli katkıları için teşekkür ediyor; başarılarla dolu nice yıllar diliyorum."
Özlem McCann
Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İletişim Direktörü
Aksa Enerji
Özlem McCann
"Sadece bilanço okumayı bilen değil, bilançolardan son derece özgün ve yaratıcı anlatımlar üretebilen özel bir ajans Finar. Bu yetkinlikle ürettikleri işlerin başarılı olduğu kadar, zihinde hoş bir tat bırakan keyifli bir tarihi de var. Başarı çıtasını 25 yıl boyunca hep daha yukarıya taşımak, özgünlüğünü korumak hayli zor bir iş. 25 yıllık bu haklı başarınızı kutluyor, gördüğümüz her işte keyifle gülümseyip içten bir takdirle takip edeceğimiz daha nice tasarımlar, nice başarılı 25 yıllar dilerim."
Özgür Özkan
Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü
Aksa Doğalgaz
Özgür Özkan
"Yaratıcı tasarımlarını, yenilikçi fikirlerini, gündemi takip eden uygulamalarını ve iş yapış kalitesini ürün mükemmelliğine yansıtan bir ekibin kuruluşunun 25. yıl dönümünü en içten dileklerimle kutlarım. 25 senelik tecrübenizin güçlü ekibinizle önümüzdeki dönemde de yeni başarı ve ödüllere dönüşmesini diliyorum."
Aslı Kılıç Demirel
Yatırımcı İlişkileri Müdürü
Anadolu Efes
Aslı Kılıç Demirel
"Bildiğin işin en iyisini yap anlayışı ile yola çıkarak sektörün en önemli oyuncularından biri olmayı başardığına inandığımız, 14 yıldır birlikte çalıştığımız Finar, iş ortaklarının beklentilerini karşılama, değerlerini yansıtması ve süreçlerindeki sadeliği ile iş modelimizle adeta bütünleşmiştir. Her üretilen yeni projede, artı değer üreterek, bizlerin ve böylece kendisinin başarı grafiğini sürekli artırmıştır.

Deneyim ve üretkenliklerini nice çeyrek asırlara devam ettirmeleri dileklerimle, kuruluş yıl dönümünü içtenlikle kutlarım."
Serkan Savaş
Raporlama ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü
BİM
Serkan Savaş
"Finar ile üç yıl üst üste birbirinden farklı konseptlerde faaliyet raporu çalışmaları yürüttük; her birinde benimsediğimiz özenli ve yaratıcı yaklaşım ile tüm paydaşlarımıza çok başarılı raporlar sunduk. Hazırladığımız raporlarla uluslararası yarışmalarda ödüller kazanmayı başaran değerli iş ortağımız Finar’a itibar yönetimimize katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz."
Tuğba Çamlıcantürk
İletişim ve İnovasyon Müdürü
BNP PARIBAS CARDIF
Tuğba Çamlıcantürk
"Değerli Finar Ekibi, bugüne kadar birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalardaki çözüm odaklı yaklaşımınız, yenilikçi bakış açınız ve alanınızdaki derin tecrübeniz için çok teşekkür ederiz. Sizlerle çalışmak her zaman hem verimli hem de keyifliydi. Eminim önümüzdeki dönemde de sektörünüzü farklı bir platforma taşıyacak yeniliklerin öncüsü olacaksınız. Nice 25 yıllara…"
Özlem Yalçın
Kurumsal İletişim Direktörü
Çalık Holding
Özlem Yalçın
"Denge Kimya olarak Finar ile çalışmaya başlamak bizim için sadece kurumsal markamızın geleceğini emin ellere bırakmak değil, aynı zamanda ekip olarak ömür boyu sürecek değerli dostluklar edinmemiz demek oldu. Sizinle çalışmak bizim için çok büyük bir keyif, birlikte güzel işlere imza atmak dileği ile 25. yılınız kutlu olsun."
Halil Aksoy
Kurucu ve CEO
Denge Kimya
Halil Aksoy
"Yükselen başarı grafiği ve iş ortaklarına sağlanan artan katma değer ile 25 yılı geride bırakmak büyük gurur. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana kurumsal kültürümüzü en az bizim kadar özümseyen bir ekip ile ilerlemek bizler için çok önemli. Çeyrek asırlık geçmişinizden aldığınız güçle, müşterileriniz için değerli çalışmalara imza atmaya devam etmenizi temenni ediyor, kuruluş yıl dönümünüzü kutluyorum."
Yeliz Koraşlı Özdemir
Yatırımcı İlişkileri ve Finansal İletişim Bölüm Müdürü
Denizbank
Yeliz Koraşlı Özdemir
"On yılı aşkın süredir birlikte birçok başarıya imza atıp, sektöründe öncü ve fark yaratan projelerle birbirinden değerli ödüllere layık görüldüğümüz değerli iş ortağımız Finar Ailesi’nin 25. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum. Daha nice başarıların gurur ve mutluluğunu paylaşmak dileğiyle…"
Deniz Güney
Pazarlama İletişimi, Müşteri Deneyimi ve Dijital Bankacılık Direktörü
Fibabanka
Deniz Güney
"Finar, çalışmalarımıza başladığımız ilk yıldan itibaren; işimizi ve faaliyetlerimizi detaylı inceleyip, anlayarak, paydaşlarımıza vereceğimiz mesajları en şeffaf, net ve göze hoş gelen bir görsellik içinde sunmayı başardı. 25 yıla varan uzun yolculuklarında, kendilerini sürekli yenileyerek, müşterilerine sundukları hizmetin kalitesini de sürekli artıran iş modelleri nedeniyle tüm Finar ekibini tebrik ediyor, başarılarının büyüyerek sürmesini diliyorum."
Mert Ercan
Genel Müdür Yardımcısı
Garanti Faktoring
Mert Ercan
"Her zaman yaratıcı... Her zaman dinamik… Her zaman yenilikçi... Her zaman sıra dışı... birlikte uzun yıllara dayanan çalışmalarımız ışığında Finar’ı birkaç kelimeyle özetlemek gerekse sanırım en iyi böyle anlatırdım.

Başta Sn. Baki Kara olmak üzere tüm Finar ailesini yürekten tebrik ediyor; yaydıkları pozitif enerji, gösterdikleri anlayış, samimiyet ve iş birliği için teşekkürlerimi sunuyorum. Yepyeni başarılarla dolu nice 25 yıllara!.."
Aslı Su Ata
Yatırımcı İlişkileri Direktörü
Global Yatırım Holding
Aslı Su Ata
"İş ortakları için daima kreatif ve yenilikçi çözümler üreten, her geçen yıl değişen, gelişen Finar’ın 25. yılını kutlarız. Çeyrek asır boyunca fark yaratmayı kendine şiar edinmiş Finar’a ve Finar ekibine markamıza kattığı değer için ayrıca teşekkürlerimizi sunarız. Önümüzdeki çeyrek asırlarda da başarınızın katlanarak artmasını ve sıra dışı içerik ve tasarımlarla markalar için değer yaratmayı sürdürmenizi temenni ederiz. Nice 25 yıllara."
Fulden Pehlivan
Bütçe Planlama ve Yatırımcı İlişkileri Müdürü
Selda Çamlıbel
Kurumsal İletişim Müdürü
Güneş Sigorta
Fulden Pehlivan & Selda Çamlıbel
“Kurumsal kültürümüz, vizyon ve misyonumuz çerçevesinde ailemizden biri gibi değerlerimizi işleyen, bizi bizim kadar anlayan bir ekip ile 25 yılı doldurmuş olmanın sevinci içerisindeyiz. Sahip olduğumuz bu iş ortaklığında amatör ruhla ama her zaman profesyonel disiplinle en iyisi için çalıştık. Çalışırken çok eğlendik, işimizi bittiğinde ve ortaya çıkan ürün takdir edildiğinde ise gururlandık. Biz çalıştık faaliyetlerimizi anlatmayı Finar’a bıraktık. Çok da iyi yaptık. Eylemlerimizin devam edeceği güzel yıllarımız olacağına inanıyor, yıl dönümünüzü tüm içtenliğimle kutluyorum.”
Sibel Sağlam
Genel Müdür Yardımcısı-Pazarlama
Halk Emeklilik
Sibel Sağlam
"25 senelik geçmişinizden ödün vermeden yenilikçi tasarımlarla sektöre öncü oldunuz. Daha nice başarılara imza atmanızı diler 25. yılınızı en içten dileklerimizle kutlarız."
Burak Aydın
Kurumsal İletişim
(Yönetici)
Ayla Gençay
Müdür
Pınar Delen
Servis Yetkilisi
Halk Yatırım
Burak Aydın
"Finar ile ilk çalışmaya 1999 Yılı Faaliyet Raporumuz ile başlamıştık, son yıllarda ise tüm Grup şirketlerimizin dahil olduğu güzel bir konsept yakaladık, bütün çalışmalarda bizi en mutlu eden, Finar’ın bizleri çok iyi anlayıp, raporda da bunları anlatabilmesi. Zaten Faaliyet Raporu da bunun için çıkartılmıyor mu :) Çok teşekkürler Finar, nice 25 yıllara."
Orhan Tanışman
Genel Müdür Yardımcısı -
Bütçe, Raporlama ve Yatırımcı İlişkileri
İhlas Holding
Orhan Tanışman
"Özellikle halka açık şirketler için önemli bir önceliğe sahip olan ve sürdürülebilirliğin hayati unsurlarından olan finansal iletişim stratejisinin belirlenmesinde şirketin faaliyetlerini, finansal durumunu, misyon-vizyon ve değerleri ile hedeflerini sadece iyi anlayan değil, aynı zamanda benimseyen bir akıl ortağı ile çalışmak önemli bir konfordur. Kuruluş yıllarımızdan bu yana iletişimin her alanında bize bu konforu sağlayan Finar’a nice 25 yıllar diliyorum."
Ozan Altan
Yatırımcı İlişkileri Müdürü
İş Yatırım
Ozan Altan
"Finar yatırımcı ilişkileri alanındaki dünya standartlarını her zaman ülkemize taşıyan isim oldu. Globalleşme ve dijitalleşme çağında Finar tarafından geliştirilen IR App sayesinde, şirketlerimiz, 7/24 paydaşlarına en hızlı ve güncel bilgileri ulaştırma imkanı bulurken; teknolojik çözümler sunma açısından da sadece ülkemizde değil dünyada rol model olma şansını elde ediyorlar."
Funda Güngör Akpınar
Koç Holding Yatırımcı İlişkileri Eski Koordinatörü
Koç Holding
Funda Güngör Akpınar
"Kurumsal raporlama alanında çeyrek asırlık tecrübe, faaliyetlerin birçok ödülle taçlandırılması, iş ortaklarına farklı bakış açısı ile etkili çözümler sunulması, teknolojinin en iyi şekilde kullanılması, geçmişten bugüne yükselen başarı grafiği bir firma için büyük bir başarı ve gurur kaynağı. Birlikte çalışmaya başladığımız süre boyunca, Bankamız kurumsal kültürünü özümsemiş, Bankamızı tanıyan, işin ehli geniş bir kadro ile çalışmak ve faaliyetlerimizi yürütmek bizler için mutluluk verici. Başarılı hizmetlerinizin devamı diler, 25. kuruluş yıl dönümünüzü kutlarız. Nice 25 yıllara temennisiyle."
Tufan Karamuk
Yatırımcı İlişkileri Müdürü
Hatice Tuğba Altan
Kıdemli Yatırımcı İlişkileri Yönetmeni
Kuveyt Türk
Tufan Karamuk
"Halka arz oluşumuzun ikinci yılını doldururken bu yolculukta en büyük destekçilerimizden Finar’ın kuruluşunun 25. yıl dönümünü büyük bir mutlulukla kutluyorum. Günün ötesini hedefleyen inovatif yaklaşımı ve sürdürülebilir iş anlayışı ile sektöre ve paydaşlarına verimli bir ortam sunan Finar’ın, ulusal ve uluslararası ölçekte nice başarılar elde edeceğine yürekten inanıyorum."
Deniz Can Yücel
Strateji ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü
MLP Care
Deniz Can Yücel
"Sahip olunan deneyimin ve iş ortaklığı yapılan kurumlara olan katma değerli iş yaklaşımının çeyrek yüzyıldır düşmeyen bir başarı grafiği ile taçlandırılmış olması çok gurur verici. Beraber yola çıktığımız her projede göstermiş olduğunuz profesyonellik ve samimiyet için teşekkür ediyor, bizi başarıya götüren projelerin mimarı olan tüm ekip arkadaşlarımıza yeni projelerde yeni başarılar diliyorum."
Özlem Telatar
Kurumsal İletişim Müdürü
Pashabank
Özlem Telatar
"Ağırbaşlı ama dinamik, ciddi ama güler yüzlü olmak isteyen bir kurumu bir faaliyet raporunda anlatmak hiç kolay değil. Yönettiğim kurumun hassasiyet ve özelliklerini kısa sürede anlayıp buna göre bir içerik ve görsel tasarım hazırlamak, ancak 25 yıldan süzülüp gelen bir deneyim ve titizlikle mümkün olabilirdi. Finar bunu başardığı için 25 yıldır var ve eminim var olmaya devam edecek."
Mustafa Selçuk
Genel Müdür
Polsan
Mustafa Selçuk
"İş birliğimiz faaliyet raporuyla başlasa da, Sinpaş Tarihçe kitabıyla tanıdık Finar’ı. Bahçesindeki zeytin ağacının metafor olarak kurumsal kimliğine yansıdığını düşünüyorum. Finar benim gözümde dalıyla, meyvesiyle, yağıyla, kültürüyle, sembolüyle, metaforuyla büyümeye devam eden/edecek bir zeytin ağacı… Çalışmalardaki detaycılığı sayesinde kendi kurumsal tarihimizi bize anlattığı(tırdığı), özenli, titiz çalışma prensibi için Baki Bey başta olmak üzere tüm ekibe şükranlarımı sunarım."
Lale Çakmak
Kurumsal İletişim Müdürü
Sinpaş GYO
Lale Çakmak
"Çeyrek asırlık deneyimini ve uzmanlığını sürekli gelişim odağıyla güncel teknolojilerle de harmanlayan Finar, global hedef ve konumlandırmamızı bizler kadar içselleştirebilmesiyle fark yaratan ve ödüllerle taçlandırdığımız başarılı işlere birlikte imza attığımız değerli bir iş ortağı. Finar’ı 25 yıllık bu gurur tablosu vesilesi ile kutluyor, nice başarılı yıllar temenni ediyorum."
Hale Elif Ergün
Kurumsal İletişim Direktörü
Şişecam
Hale Elif Ergün
"Profesyonellikten ödün vermeyen, dinamik bir ekiple her yıl yeni bir yaratıcı proje üzerinde çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. İletişim sektöründe 25 yıl boyunca çıtayı sürekli yukarı taşıyarak tercih edilen bir iş ortağı haline gelmek önemli bir başarı. Finansal iletişim alanında her zaman yaratıcı işler çıkaran, çeyrek asır boyunca sürekli kendini yenileyerek her zaman güncel kalan Finar’a başarı dolu nice seneler diliyoruz."
Bengi Vargül Şen
Kurumsal İletişim Direktörü
Besim Meriç
Yatırımcı İlişkileri Müdürü
Erhan Üstündağ
Kurumsal İletişim Koordinatörü
Alper Topçu
Kurumsal İletişim Müdürü
TAV Havalimanları
Bengi Vargül Şen
"Yükselen başarı grafiği ve iş ortaklarına sağlanan artan katma değer ile 25 yılı geride bırakmak büyük gurur. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana kurumsal kültürümüzü en az bizim kadar özümseyen bir ekip ile ilerlemek bizler için çok önemli. Çeyrek asırlık geçmişinizden aldığınız güçle, müşterileriniz için değerli çalışmalara imza atmaya devam etmenizi temenni ediyor, kuruluş yıl dönümünüzü kutluyorum."
Zeynep Torun
İcra Komitesi Üyesi
Kurumsal İletişim ve Pazarlama
Ayşin Kaymaz Türkman
Kurumsal İletişim Direktörü
Torunlar GYO
Zeynep Torun & Ayşin Kaymaz Türkman
"Sevgili Finar,

Siz ve çalışmaktan keyif aldığımız ekibinizle iş birliğimizin ikinci yılını bitirirken kreatif, içten ve hızlı işlere imza attığınıza tanık olduk. Grubumuzu iyi anlamanız ve yaratıcı fikirlerinizle bizi doğru yönlendirmeniz neticesinde birlikte çok güzel işler başardığımıza inanıyoruz. Bu birlikteliğin uzun yıllar sürmesi dileğiyle…

25. yılınız kutlu olsun!"
Şafak Ayışığı
CFO
Burçin Ejderoğlu
Strateji ve İş Geliştirme Şefi
Tosyalı Holding
Şafak Ayışığı & Burçin Ejderoğlu
"Nihai tüketicilerle temasını daha ziyade iştiraklerimiz üzerinden kurgulayan bir enerji odaklı yatırım holdingi olmamızdan dolayı, Faaliyet Raporu’nu paydaşlarımıza aktaracağımız mesajların ana mecrası olarak kurguluyoruz. Bu da bizi hem içerik hem de tasarım açısından her yıl yenilikçi çözümler bulmaya teşvik ediyor. Finar ekibi, bir yandan bu yenilikçilik talebimizi her yıl özgün bir fikir ile beslerken, diğer yandan tüm raporları birbiri ardına tutarlı bir şekilde bağlayan bir üst şirket imgesi yaratmayı başarıyor."
Altan Kolbay
Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Müdürü
Turcas
Altan Kolbay
"Finansal iletişim alanındaki bütünsel bakış açınızı, katma değer yaratan, çözüm odaklı yaklaşımınızı takdir ediyoruz. Tecrübeniz, bilgi birikiminiz ve kesintisiz desteğiniz ile başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte daha iyi bir gelecek için üstün dijital hizmetler vizyonunu benimseyen bir grup olarak, başarılı dijital uygulamalarınızı da beğeni ile takip ediyoruz. Turkcell ailesi olarak, önemli bir iş ortağımız olan ajansınızın 25. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimizle kutluyor, başarılarınızın devamını diliyoruz."
Murat Ali Aslanhan
Yatırımcı İlişkileri Müdürü
Nihan Erdoğan
Yatırımcı İlişkileri Kıdemli Uzmanı
Turkcell
Murat Ali Aslanhan & Nihan Erdoğan
"Sürdürülebilir verimlilikle çalışabiliyor olmak üründe başarıyı sağlıyor. Biz Finar ile bunu başardık. 2018 Yıllık Faaliyet Raporumuzda da olduğu gibi. 5 Ödül ile taçlandırılmak Finar’ın ekibimizle süreklilik arz eden planlı bir şekilde çalışmayı başarmasının ürünüdür."
Levent Konukcu
Yatırım Yönetimi Başkanı
Uçak Mühendisi
Esra Keleş
Bilgi Analiz ve Raporlama Uzmanı
Elif Yetim
Bilgi Analiz ve Raporlama Müdürü
Türk Hava Yolları
Levent Konukcu & Esra Keleş & Elif Yetim
"Vakfımızın ilk Entegre Faaliyet Raporunu, titizlikle, samimiyetle ve gönüllü olarak hazırlayan Finar ailesine yürekten teşekkürler! Finar fark yaratan katkı ve tasarımlarıyla, çocuklarımızda yarattığımız gelişimi etkili yöntemlerle sunarak, çalışmalarımızı çok daha iyi ifade edebilmemize yardımcı oldu; paydaşlarımızdan olumlu geri bildirimler almamızı sağladı ve bizi iki değerli ödülle buluşturdu. Alanında dünyanın en iyi ajansı ile çalışmaktan dolayı gurur duyuyor, nice başarılı yıllar diliyoruz."
Sait Tosyalı
Genel Müdür
G. İpek Uralcan
Geliştirme Müdürü
Özlem Şirin
Kurumsal İletişim Uzmanı
Dicle Kaymaz
Planlama Uzmanı
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı
Sait Tosyalı & G. İpek Uralcan & Özlem Şirin & Dicle Kaymaz
"Sizi dinleyen, doğru anlayan, ilk sunumda hedefe çok yaklaşan, ahenkle ve keyifle çalışacağınız, verilen sürede işi teslim alacağınız, içinize sinecek ve sonuçtan memnun kalacağınız profesyonel bir ajans."
Ulvi Kocailik
Broker - Eğitmen - Yazar
Ticari Mülkler
Ulvi Kocailik Logo
Ulvi Kocailik
"ÜNLÜ & Co olarak Faaliyet Raporumuzun kurum ruhumuzu yansıtmasına önem gösteriyoruz. Finar, bizi anlayarak geliştirdiği yaratıcı ve özgün konseptleri ile kurum kültürümüzü ve değerlerimizi Faaliyet Raporu’na çok başarılı bir şekilde yansıttı. Raporlarımızın layık görüldüğü birçok ödül de bizi gururlandırdı. Faaliyet raporlarımızda Finar ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm ekibe teşekkür ederiz."
Şebnem Kalyoncuoğlu Ünlü
Yönetim Kurulu Üyesi
ÜNLÜ & Co.
Şebnem Kalyoncuoğlu Ünlü
"VakıfBank olarak Finar ile uzun yıllardır gerçekleştirdiğimiz verimli iş birliği sayesinde, itibarımızı en iyi şekilde yansıtan kurumsal raporlara imza atıyoruz. Ödüllerle taçlandırılan bu değerli çalışmalarda yanımızdaki güç olan Finar ailesine başarılarla dolu daha nice 25 yıllar diliyorum."
Arzu Kaymanlı Örsel
Kurumsal İletişim Direktörü
VakıfBank
Arzu Kaymanlı Örsel
"Finar’ı, Yatırımcı İlişkileri iletişimi açısından sundukları kaliteli hizmetlerle, her zaman güvenle çalıştığımız iş ortağımız olarak görüyoruz. Uluslararası alandaki başarıları ve kazanmış oldukları ödüllerle kalitesini ispatlayan ve 25. yılını kutlamanın haklı gururunu yaşayan Finar gibi bir şirketle çalışmaktan son derece memnunuz."
Emre Ertürk
Yıldız Holding Yatırımcı İlişkileri Direktörü
Yıldız Holding
Emre Ertürk